Kolageno nauda : grožiui, aktyviam gyvenimui, gerai savijautai

Kolagenas yra baltymas, kuris yra gaminamas kiekvieno iš mūsų mūsų organizme. Šis baltymas yra vienas svarbiausių mūsų kūno baltymų - paprasičua tariant tai viena iš  mūsų organizmo statybinių medžiagų. Kolagenas atlieka itin svarbią funkciją organizme : prisideda prie kaulų, kremzlių, raumenų, kraujagyslių ir odos struktūros palaikymo.
Bėgant metams  kolageno kiekis organizme mažėja, visų pirma todėl kad organizmas ima gaminti jo mažiau, o antra priežastis yra ta, kad kolagenas organizme mažėja ir dėl to kad turimė žalingų įpročių bei gyvename ne itin sveiką gyvenimo būdą.
Dėl šių kelių priežasčių, su metais senkančias kolageno atsargas reikia papildyti, jeigu norime išsaugoti jauną ir sveiką odą, stiprius kaulus ir sveikus  sąnarius. 

Kolageno nauda grožiui ir odai yra neįkainojama. Jis prisideda prie odos stangrumo, padeda išvengti raukšlių ir kitų odos trūkumų atsiradimo, suteikia odai minkštumo ir švelnumo. Kolagenas yra pagrindinis odos struktūros baltymas ir moksliniai tyrimai rodo, kad  jis padeda išlaikyti odos elastingumą, lygumą ir drėgmę. Sulaukus vyresnio amžiaus nuolat vartojamas kolagenas padeda sulėtinti senėjimo procesą, taip pat pagerinti nagų, odos ir plaukų būklę. 

Atkreiptinas dėmesys, kad kolageno nauda neapsiriboja tik grožio sritimi. Moksliniai tyrimai rodo, kad kolageno vartojimas gali padėti palaikyti sveiką sąnarių būklę bei stiprinti kaulų struktūrą. Todėl jis yra ypač svarbus sportininkams ir žmonėms, norintiems išlaikyti gerą fizinę formą. Tiems kurie bėgioja, žaidžia krepšinį, futbolą,  kopia į kalnus ar tiesiog intensyviai užsiima fizine kita veikla,  kolageno vartojimas padeda palaikyti sąnarių  funkciją, prisideda prie greitesnio raumenų atsistatymo, pagerina raumenų jėgą ir ištvermę. 

Be viso to, kolagenas prisideda prie gero virškinimo ir turi teigiamą įtaką medžiagų apykaitai,  o taip pat padeda išlaikyti sveiką imuninę sistemą. 

Kolagenas yra labai svarbus baltymas mūsų organizme, todėl jo trūkumas gali sukelti įvairias sveikatos problemas, taigi, kolageno atsargų organizme papildymas vartojant maisto papildus būtų protingas pasirinkimas, norint  pasigražinti ar  palaikyti  gerą fizinę formą bei puikiai jaustis.  

Kolageno maisto papildai būna įvairių rūšių. Juos galima gerti kapsulėmis, milteliais, tabletėmis ar skystu pavidalu. Pastarasis,  skystas kolagenas yra geriausias pasirinkimas, kadangi skystas kolagenas lengviau ir geriau absorbuojamas organizme, todėl greičiau ir efektyviau pasiekia tikslinį audinį, padėdamas pasiekti maksimalią naudą ir visai nesavrbu ar tai oda, nagai ar tai sąnariai. 
Be to, kai kolagenas yra skystas jį kurkas paprasčiau ir lengviau vartoti, tiesiog  tereikia išgeri jau paruoštą kolageno dienos normą ir viskas. 

Apibendrinant, turime suprasti kad kolagenas yra neįkainojamas žmogaus organizme esantis baltymas, kuris tarnauja ne tik  grožiui, bet ir gerai fizinei būklei bei puikiai savijautai užtikrinti. 

Daugiau galite pasiskaityti čia

Complex beauty potion | Vitaminai moterims. Hidrolizuotas jūrinis kolagenas ir hialurono rūgštis.

AGELESS GLOW 
Vitaminai plaukams, odai ir nagams
Pakuotėje yra 20 dienų kursas

48.99 €Jūsų naršyklė nepalaikoma, prašome atnaujinti.