Kuo skiriasi hidrolizuotas kolagenas nuo kolageno peptidų?

Hidrolizuotas kolagenas yra sudėtingas baltymas, kuris yra chemiškai suskaidytas per hidrolizės procesą, naudojant specialias fermentines medžiagas ir vandenį, kad būtų suformuotos mažesnės molekulės. Taigi hidrolizuotas kolagenas yra lengviau pasisavinamas mūsų organizmo, nes mažesnės molekulės gali greičiau pasiekti audinius ir suteikti jiems naudingų savybių. Būtent dėl šios priežasties hidrolizuotas kolagenas yra dažnai naudojamas maisto papilduose ir kosmetikoje. 
Kolageno peptidai yra dar mažesnės kolageno molekulės, negu hidrolizuotas kolagenas,  kurios susideda iš 2-3 aminorūgščių grandinių. Kolageno peptidai - tai  molekulės kurios gali tiesiogiai patekti į kraujotaką per virškinimo traktą ir būti išnešiojamos po visą kūną.  Hidrolizuotas kolagenas yra iš didesnių molekulių nei peptidai, todėl, kai jis patenka į organizmą, pirmiausiai yra  suskaidomas į aminorūgštis, kurios tampa statybine medžiaga naujiems ląstelių elementams.

Abu produktai yra naudojami kaip papildai, kad padėtų išlaikyti sveiką odą, plaukus, nagus,  sąnarius ir kaulus.
Dėl mažesnės molekulinės masės, jie yra geriau pasisavinami organizmo ir gali teigiamai paveikti regeneracinius procesus.

Daugiau galite skaityti čia

BEAUTY BOOSTER + | GRYNAS JŪRINIS KOLAGENAS MILTELIAIS

Hidrolizuotas kolagenas milteliais
Odai, plaukams ir nagams

Pakuotėje yra 30 dienų kursas

42.35 €Jūsų naršyklė nepalaikoma, prašome atnaujinti.