BEAUTY BOOSTER + | GRYNAS JŪRINIS KOLAGENAS MILTELIAIS

BEAUTY BOOSTER + | GRYNAS JŪRINIS KOLAGENAS MILTELIAIS

42.35 €

Informacija

  • NEMOKAMAS PRISTATYMAS LP EXPRESS PAŠTOMATU

 
Maisto papildo registracijos numeris: MP-2193/23.

Prekės aprašymas

  • GRYNAS KOLAGENAS MILTELIAIS  odai, plaukams, nagams ir sąnariams. 
  • Maisto papildas yra 100% jūrinis hidrolizuotas kolagenas, vienos dienos dozėje yra 10 000 mg  kolageno tipai I ir III. Molekulinė masė 2000 daltonų. 
  • Maisto papildas BE JOKIŲ PRIEDŲ, BE KVAPO ir BE SKONIO

Produkto informacija

Vienoje pakuotėje yra 30 dienų kursas
VARTOJIMAS: Vartoti po 2 samtelius produkto per dieną, miltelius išmaišyti vandenyje/sultyse ir išgerti.

Dozavimo samtelis pridedamas su produktu. Atidarius pakuotę suvartoti per du mėnesius. Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojama vartoti ne mažiau kaip 3 mėnesius.

Sudedamosios dalys: Dienos dozė (2 samteliai)  RMV*, %
Hidrolizuotas kolagenas ( žuvų, I ir III tipo) 10 000 mg -

RMV* - referencinė maistinė vertė.    

SUDEDAMOSIOS DALYS: hidrolizuotas kolagenas (iš žuvų) (yra amino rūgščių: L-glicinas, L-prolinas, L-alaninas, L-hidroksiprolinas, L-glutamo rūgštis, L-argininas, L-asparto rūgštis, L-serinas, L-lizinas, L-leucinas, L-valinas, L-treoninas, L-fenilalaninas, L-izoleucinas, L-hidroksilizinas, L-metioninas, L-histidinas, L-tirozinas, L-cisteinas).

ĮSPĖJIMAI: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartokite jeigu yra padidėjęs organizmo jautrumas ŽUVŲ produktams arba bet kuriai šio produkto sudedamųjų medžiagų. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Esant nėštumui ar žindant arba esant sveikatos sutrikimams rekomenduojama prieš vartojimą pasikonsultuoti su gydytoju.
Laikymas: Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 20 °C laipsnių temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Saugoti nuo drėgmės.  

 

Jūsų naršyklė nepalaikoma, prašome atnaujinti.