Apie LABRASKE

MUMS SVARBIAUSIA YRA SVEIKATA, GERA SAVIJAUTA IR PUIKI PSICHOLOGINĖ BŪKLĖ!

LABRASKE komanda siekia, kad maisto papildai būtų aukščiausios kokybės, o mūsų klientai vartotų patikimą ir efektyvų produktą, užtikrinantį jų poreikius ir lūkesčius.
Mes žinome, kad sveikata yra vienintelis mūsų turtas


AUKŠČIAUSI KOKYBĖS STANDARTAI

Gaminame ir pakuojame maisto papildus laikydamiesi Geros gamybos praktikos (GGP) principų,  todėl garantuotume aukštą gamybos kokybę ir produktų saugumą. 

 

Maisto papildai sertifikuoti pagal RVASVT (Rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų) sistemą. Tai reiškia, kad mūsų produktų gamybos procesas yra itin kontroliuojamas ir analizuojamas, kad produktai būtų saugūs ir aukštos kokybės. 

 

Visi mūsų maisto papildai yra ištestuoti ir patikrinti laboratorijoje, kad būtų užtikrintas kiekvieno etiketėje nurodyto ingridiento kiekis ir kokybė bei produkto saugumas vartotojams. Sertifikatas užtikrina, kad produkcija  saugi ir kokybiška.

 

Vykdydami veiklą taikome veiksmingus metodus, siekdami visiškai pašalinti anglies dioksido išskyrimą į atmosferą. Pasirinkdami mūsų produktus, jūs taip pat prisidedate prie šio ilgalaikio tikslo ir mūsų planetos gerovės bei klimato kaitos mažinimo.


 

Mūsų maisto papildai yra registruoti ir notifikuoti Lietuvoje, o tai reiškia, kad produkcija atitinka tiek nacionalinius, tiek Europos Sąjungos maisto papildams keliamus reikalavimus. Esame registruoti VMVT. Maisto tvarkymo pažymėjimo numeris: 33MTSPĮ-2854, atpažinimo numeris 190013761. Mūsų maisto papildai yra patvirtinti JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA). Tai reiškia, kad buvo ištirtas kiekvieno produkto saugumas,  veiksmingumas ir kokybė, ir nustatyta, kad jis tinkamas vartoti pagal nurodytą paskirtį. 


 Visi mūsų maisto papildai gaminami Švedijoje, laikantis aukščiausios kokybės standartų.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Jūsų naršyklė nepalaikoma, prašome atnaujinti.